Ahşap Duş Banyo Teknesi Zemini Izgara Paspas

İroko ağacından üretilmiştir.

Katlanır Ahşap Duş Izgarası / Ahşap Duş Banyo içi Zemini Paspas / Showerdeck

Islak mekanlarda kullanımı uygun olan teak ,iroko ve ipe ağaçlarından üretilen ahşap duş ızgarası, paslanmaz çelik teller ile  komplike halde istenilen ölçü – ebatlarda üretilebilmektedir.Genel olarak uzun boy ahşap tik,iroko,ipe kerestelerinden özenle kesilerek yapılır.

Islak mekanda kullanılan bu ağaçlar yılda 1 kez (güneşli ortamda) balkonunuzda  bekletilerek kurutulmalı teak yağı ile yüzeysel olarak yağlanmalıdır.Sadece kurutma işlemini yapmanız bile bakım için yeterlidir.Islak mekanlarda kullanılan bu ağaçlar yıllık periyodik bakımları yapıldığı taktirde yıllar geçtikçe, eskidikçe güzelleşerek banyonuza değer katacağı gibi, kullanıcıların da sıhhatine fayda sağlayacaktır.

Ahşap duş ızgarası ayaklarınızı rahatlatıcı etkisiyle adeta masaj yapar.Vücuttaki elektriklenmeyi adeta emer ,rahatlatıcı his oluşturmaktadır.

Duş ızgarasını farklı ahşap türlerinden yapmanız mümkündür.Duş ızgarasının ağacını seçerken dikkat etmeniz gereken husus ağacın duş içerisinde oluşacak olan nem ve suya karşı dayanıklı olmasıdır suya ve neme karşı dayanıklı egzotik ağaçların tümü kullanılabilir.Biz sadece duş-banyo zemininde ızgara olarak tik,iroko ve ipe ağacı kullanılıyoruz.Bu ürün banyonuzda sadece küvetin içinde değil lavabo önüne de paspas olarak koyulabilir.

Katlanır duş ızgaraları istenilen ölçülerde üretilir.örneğin 2 cm kalınlık 4 cm eninde ahşaplar eşit olarak kesilir yan yana getirilerek sabit delikler açılır.Bu delme işleminden sonra özel çelik tel bu deliklerden geçirilir.Ayrıca bu ürünün altında plastik aparatlar mevcuttur zemin ile teması kesilir.Ayrıca plastik aparat sayesinde kaydırmaz özelliği sağlar ayrıca tabanda ızgara altından su akışı da sağlanmaktadır.Zemine veya duvara herhangi bir şekilde vida ile tutturulmaz.

Belli aralıklar ile temizliğini yapmak yeterlidir.Katlanır olması özelliği ile ev hanımları için pratik bir üründür.Özenle zımpara yapıldığından insan sağlığına zarar verici batma gibi bir risk KESİNLİKLE olmaz.Duş içerisinde kolayca kaldırılabilir demonte olduğundan temizliği kolaydır.

İsteğiniz doğrultusunda bu ürünlerin altını ahşap karkaslı düz model olarak da yapılabilir.Katlanır olmayıp (klasik model) sabit şekilde durabilir.Tercih kullanıcıya kalmıştır.

Ahşap Duş Izgarası olarak adlandırdığımız bu ürün ile zemini düz olarak istediğiniz her yerde doğal görünüme sahip olabilirsiniz.Zemininiz düz olmasa dahi çelik teller sayesinde katlanabilir esneklik özelliği olduğundan mevcut zemine göre eğim-şekil alabilir.

Ağaçların türleri ve kaliteleri gereği fiyatları farklıdır.Bahsettiğimiz ağaç türleri uzun yıllar sizleri memnun eder.Ağaçlar hakkında detaylı bilgi için ana sayfamıza bakınız.Fiyatlar metrakere olarak verilmektedir.Banyo,duş veya sauna gibi yerlerde (duş teknesi küvet içi gibi) istediğiniz alanın iç ölçülerini (en-boy) vermeniz yeterlidir.Size özel üretim yapılmaktadır.

Bu ürün duş içi,banyo içi,lavabo önü,kapı girişi,balkon,teras,kış bahçesi,havuz kenar gibi dış mekanda her alanda kullanılabilir.Farklı sistemlerdeki oval,düz,açık-kapalı duşakabinlere göre de üretimi yapılabilmektedir.

Teak & iroko ağacından yapılan ahşap duş banyo ızgarası paspasların karşılaştırmalı görüntüsü aşağıdaki fotoğraflardaki gibidir.

Size özel fiyatlar için bizimle irtibata geçiniz.

DUŞ BANYO TEKNESİ YADA JAKUZİ KAPLAMA İÇİN AYRICA BAKINIZ

BİLGİ & SİPARİŞ HATTI – 0554 887 21 09

 

 

Uygulaması yapılmış tik & iroko ahşap duş ızgarası paspasların fotoğraflarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.Çıplak ayakla basıldığında sağlık açısından kendinizi harika hissedeceksiniz.Ahşabın doğallığı kalitesi ile tanışın.

 


AHŞAP DUŞ BANYO DECK ZEMİN IZGARASI PASPAS ÜRETİMİ TOPTAN & PERAKENDE SATIŞ


		      	
	

12 Comments

 1. orpaparkeAuthor Mart 21, 2016 Reply
 2. orpaparkeAuthor Mart 21, 2016 Reply
 3. orpaparkeAuthor Mart 21, 2016 Reply
 4. orpaparkeAuthor Kasım 18, 2016 Reply
 5. orpaparkeAuthor Kasım 18, 2016 Reply
 6. orpaparkeAuthor Kasım 18, 2016 Reply
 7. Salim Levent Argüç Mayıs 12, 2017 Reply
  • orpaparkeAuthor Haziran 15, 2017 Reply
 8. tarık bozacı Haziran 29, 2017 Reply
  • orpaparkeAuthor Temmuz 6, 2017 Reply
 9. Ismail erdoğan Haziran 30, 2017 Reply
  • orpaparkeAuthor Temmuz 6, 2017 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir