Yağlı Meşe Parke

En iyi renklendirme ve yağlama çalışması (ahşap)masif meşe parke üzerinde olmaktadır.Meşe masif parke rengi ve dokusu gereği renk ve yağlamaya uyumludur.Uygulama yapılacak mekanlara meşe masif parkeler ister ham olarak ister hazır yağlı (yağlaması daha önce yapılmış)  şekilde monte edilebilir.

Meşe ağacından üretilen parkelerin yağlı olması beraberinde birçok kolaylık getirmektedir.Yağlı parkeler cilalanmış parkelere nazaran bakımı çok daha kolaydır.Lokal olarak bakım yapılabilir.Cilalı parkelerde çiziklerden dolayı tüm alanı silistre(sistre) cila yapmak gerekir.Yağlı parkelerde ise sadece çiziğin veya arızanın olduğu bölgeyi lokal olarak yağlamak mümkündür.Bunu usta yardımı olmadan kendiniz bile yapabilirsiniz.Ayrıca satın almış olduğunuz renkli yağlı meşe parkenin rengini başka bir renk ile değiştirmenizde mümkündür.

Organik kaliteli yağlar kullanılmalıdır.Yağdaki doğal maddeler, ahşabın en üstteki selüloz lifleri ile temel moleküler bir reaksiyon oluşturur. Bu ileri teknoloji ile üretilmiş organik yağlar çevre dostutur uygulama kolaylığı ve üstün kalite sağlar.

Aşağıda fotoğraflardaki yağlı renklendirilmiş meşe masif parkeler özel olarak üretilmektedir.Sipariş üzerine üretimi özel olarak yapılır.İstediğiniz ölçülerde üretimi mümkündür.İstatistik ölçülere göre kalınlık en ve boylar belirlenir.Detaylı bilgiyi bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Fotoğrafların altındaki isimleri bize bildirerek sipariş verebilirsiniz.İstediğiniz miktarda üretim imalat yapılmaktadır.Türkiye’nin her yerine kargo ve ambar vasıtası ile hizmet veriyoruz.

Ölçü ve fiyat bilgisi için bizi arayınız…

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir