Ceviz Parke

Amerikan Cevizi Parke ÖzellikleriAmerikan Cevizi ahşap  masif parke ağaç türleri arasında dikkat çeken bir üründür.Ceviz ağacı rengi dokuları ile harika ambiyans oluşturur.Çoğunlukla parke kategorisindedir.Dış mekanda kullanımı çok azdır.Mobilya sektöründe ceviz ağacı tercih edilmektedir.Tonacılık,oymacılık,kakmacılıkta ve heykellerin yapılında kullanılan ağaç türlerindendir.Ceviz ağacı sınıflara ayrılmaktadır.First-second ve common sınıfı olarak dokuları değişkenlik gösterir.Parke haline geldikten sonrada bu ayrımlar yapılır ve fiyatlandırmalar yapılır.

Ceviz Masif parkeler nem ve rutubetten diğer ağaçlara göre fazla etkilenmektedir.Ama kuru ortamda çok az çalışır ve çok dayanıklıdır. Kolay ve rahatlıkla işlenebilen bir ağaçtır. Ceviz parkeyi iki tür olarak üretmekteyiz. Birincisi Amerikan Ceviz parke; Amerikan Ceviz keresteleri Anavatanı Amerika genellikle Ohio’dan işlenmemiş şekilde getirerek kendi tesislerimizde işliyoruz. İkincisi  yerli ceviz ağaç tomruk kerestelerden ahşap parke fabrikamızda işleyerek kullandığımız yerli ceviz’dir.Kolay ve rahat işlenen bir ağaç olan ceviz iyi boyanır ve verniklenir.

Amerikan cevizi ve yerli ceviz ahşap parke satışı yapıyoruz.Ayrıca ceviz masif endüstriyel parke satışıda yapıyoruz.Ağaç ceviz parke fiyatları ölçüleri ve fiyatları için bizimle irtibata geçiniz.


 

Amerikan & yerli ceviz parke & kereste üretim resimleri

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir