Deck Klipsleri

deck-parke-doseme-plastik-klips

Deck Klips

Dış mekan deck montaj klipsleri; ahşap veya kompozit decking ürünlerin montajı için vazgeçilmez  ürünlerdir.Teak,ipe,iroko,Merbau,Bankirai ,Cumaru,Massaranduba gibi  egzotik tropikal sert ağaçlar veya diğer ağaç türlerinden çam,lareks,ayous gibi ağaç türleri  kullanıcılara kullanım kolaylığı ve zamandan önemli ölçüde tasarruf sağlamaktadır.

Metal klipsler dkp  ya da paslanmaz galvanizdir.İkisi arasında fiyat farkı vardır.Plastik deck klipsleri uygun maliyeti ve pratik uygulaması ile işinize değer katacaktır isteğe bağlı renklerde üretilebilmektedir.Bu ürünlerin kullanım alanları bahçe zeminleri,yürüme yolları,havuz kenarı etrafı,balkon,cephe kaplama,duş zemini   gibi yerlerde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Dış mekanda kullanılacak olan deck montaj bağlantı elemanları; ahşap veya uyumlu olan kompozit deck ürünlerine;  1 m2’ye ortalama 25 – 30 adet kullanılır.Bu alt karkasın (alt malzeme) hangi sıklıkla monte edildiğine göre değişir.Tercih uygulamayı yapan ustaya veya kullanıcıya kalmıştır.Bu ürünün yanı sıra karkas ve ahşap deck arasına dış mekan için kullanılan kaliteli (würth-sika dış mekan ahşap deck parke tutkalları vb.) ahşap yapıştırıcı kullanmanızı öneririz.

Ahşap deck veya kompozit döşemelerde uygulamalarda alternatif çözümler sunan paslanmaz metal klips ve dayanıklı plastik klips gün geçtikçe önemi artmaktadır.Klips imalatı ve üretimini siparişinize göre toptan ve perakende olarak fiyatlandırıyoruz.Fiyatları,çeşitleri ve detaylı bilgi için bizi arayınız.İstanbul ve Türkiye’nin her yerine deck montaj klipsi-aparatı satışını kargo ve ambarlar ile yapıyoruz.Ahşap deck tahtalarının olmazsa olmazı plastik & metal klips bağlantı elemanları ile montaj aşaması her zamankinden daha kolay.

ÖNEMLİ:Hangi model deck aparatını alırsanız alın mutlaka ürünler size ulaştıktan sonra ahşap deck tahtasına kanal açma işlemi yapınız.Bizi aramadan karar vermeyin…

HIZLI MONTAJ

SAĞLAM VE EKONOMİK ÇÖZÜM

-KARGO İLE GÖNDERİM- 

ÖZEL FİYATLAR İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

DİREKT SİPARİŞ & BİLGİ HATTI 0554 887 2109

1-PLASTİK KANALLI DECK APARATI

İki tahta arası boşluk 3mm’dir.Aşağıdaki fotoğraflardaki gibi ahşap deck parkeye plastik klips için kanal açma işlemi yapılması gerekmektedir.Mutlaka ürün size ulaştıktan sonra ahşaba kanal açınız.

2-METAL KANALLI DECK APARATI

(Et Kalınlık 10,6mm,Ağaca giren kısma kadar derinlik 7,6mm,Ağaca giren kısım 9mm,En 4cm,Boy 4,4cm,iki tahta arası boşluk 3mm’dir)

Fotoğraflardaki gibi ahşap deck parkeye metal klips için kanal açma işlemi yapılması gerekmektedir.Ürün size ulaştıktan sonra ahşaba kanal açınız.

3-METAL KANALLI DECK APARATI ÖZEL YÜKSEK AYAK

(Et Kalınlık 17mm,Tırnak ağaca Giren kısma kadar derinlik 14mm,Ağaca giren kısım 9mm,En4cm,Boy 5cm,iki tahta arası boşluk 3mm)

Aşağıdaki fotoğraflardaki gibi ahşap deck parkeye YÜKSEK AYAK metal klips için kanal açma işlemi yapılması gerekmektedir.Ürün size ulaştıktan sonra ahşaba kanal açınız.

Kullanacak olduğunuz deck ürünün kalınlığına göre metal kanallı deck klipsleri farklı ebatlarda üretilmektedir.Ahşabın et kalınlığına göre 10,6mm veya 17mm kalınlıkta olan Kanallı deck klipslerini satın alınız.Klipsler elinize ulaşmadan kanal açma işlemi yapmayınız.

4-ÇAKMALI/DARBELİ METAL DECK APARATI

Metal deck klipsi yandan darbe ile montaj yapılır.Sadece sert ahşap deck ürünlerinde kullanılır.

Aşağıdaki fotoğraflardaki gibi ahşap deck parkeye çakmalı metal klips için kanal açma işlemi yapılması gerekmemektedir.Montajı yapılacak ürün özellikle sert egzotik ahşap deck parke olmalıdır.Teak,ipe,iroko,cumaru,garapa,massaranduba ya da lareks vb.

İmalatçı olarak toptan ve perakende fiyatları için bizi arayın.Ürünler her zaman stoklarımızdadır.Hemen arayın sipraişinizi gönderelim.

11 Comments

 1. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply
 2. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply
 3. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply
 4. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply
 5. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply
 6. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply
 7. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply
 8. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply
 9. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply
 10. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply
 11. orpaparkeAuthor Mart 19, 2016 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir