Havuz Kenarı Ahşap Kaplama

Havuz kenarı ahşap deck kaplamalar suya ve güneşe dayanıklı ağaçlardan üretilirler.Deck bilindiği üzere dış mekan ahşap zemin veya cephe kaplaması olarak adlandırılır.Havuz kenarında uygulanan ağaç türlerinden en önde gelenleri teak & iroko ağacıdır.Kullanıcı tercihine göre egzotik,tropikal,uzak doğu veya yerli ağaçlardan da döşeme yapılabilir.ipe,merbau,garapa,massaranduba,emprenye çam,lareks, gibi ağaçlar da havuz parkesi olarak kullanılabilir.

Anasafa kısmından dış mekan ahşapların özelliklerine bakabilirsiniz.Havuz etrafında kullanılan bazı kalitesiz plastik kompozit deck kaplamaların zamanla kıymık vb. durumlar oluşturması, bu alanların güvenliğini tehdit ederken, ahşap ile kaplanan zeminlerde bu tehdit söz konusu değildir.

Ahşap deck çıplak ayakla rahatça dolaşmanızı sağlar Kızgın güneş altında ısınan birçok zemin kaplama malzemesi güneşi emer ve yakıcı olur fakat ahşap, en sıcak havalarda dahi insan tenine zarar vermez.Bu durum havuz etrafında oldukça önemli bir unsurdur.Plajlarda,kumsallarda, bahçelerde,yürüyüş yollarında, üstü korumasız açık verandalarda  günün tüm saatlerinde üzerinde çıplak ayakla yürünmesine olanak verir.

Bu ürünler havuz kenarlarına standart uzun boy ahşap deck olarak döşenebileceği gibi, karo deck veya ızgara şeklinde ince olarak da uygulanabilmektedir.

BİLGİ & SİPARİŞ İÇİN 0554 887 21 09

HAVUZ KENARI AHŞAP IZGARA-PASPAS DECK KAPLAMA

          Havuz Kenarı Ahşap Deck ızgaraHAVUZ KENARI AHŞAP GEÇMELİ KARO DECK KAPLAMA

Havuz Kenarı Ahşap Karo Deck Kaplama


HAVUZ KENARI AHŞAP UZUN BOY DECK KAPLAMA

Havuz Kenarı Uzun Boy Ahşap Deck Kaplama

2 Comments

  1. Metin Akyüz Kasım 19, 2017 Reply
    • orpaparkeAuthor Kasım 22, 2017 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir